Kuidas töötab?

Lebokott on unikaalne õhuga täidetav diivan, kus saab mugavalt istuda koos sõbraga kui ka vajadusel üksi lebotada.  

Soetades endale lebokott, saab see sulle ideaalseks kaaslaseks väliüritustel, festivalidel, rannas, pargis.. You name it. Kuna Lebokott on pakitud käepärasesse kotikesse ning ei ületa keskmise suurusega käekoti mõõte (35 x 23 x 10 cm) on seda mugav ka kaasas kanda.

Oluline teada

- Soovitame lebokoti peal/peale mitte hüpata, et tagada koti pikem eluiga. Hüppamisega võite kahjustada koti materjale, õmbluseid ja kotisuu kinnitusmehhanisme.

- Soovitame Lebokotti hoida eemal tulest ning muudest teravatest objektidest, mis saaks Lebokotti kahjustada.

- Lebokotti on võimalik kasutada ka vees, mis on kindlasti ainult sinu enda vastutusel.

- Maksimaalne lubatud kaal on 180kg, 2-3 inimest. Kindlasti uuri enne sõbra kergust.

- Lebokott on valmistatud 2 kihist – seesmine kilekiht ning välimine Nylon Ripstop kiht. Kilekiht hoiab õhku Lebokoti sees ja välimine Nylon kiht on õhuke kuid tugev ning kaitseb Lebokoti seesmist kihti.

- Lebokotti saab kergelt puhastada tavalise puhta veega. Kindlasti vältida igasuguseid kemikaale ning pesumasinat.

- Lebokott püsib täidetuna (200 x 90 x 50 cm) pikema perioodi kui lebades selle peal. Sellega avaldub kotisuule surve, mis ei lase õhul kotist väljuda.

 Kuidas Lebokott õhku täis saada?

- Ava klamber ning rulli lebokas lahti. Kuna kott on tuttuus on siseküljed üksteise külge kleepunud. Esmalt pead õrnalt käe sisse panema ning üritama sisemisi kihte üksteisest lahti saada.

- Esmalt raputa lebokat, niiet õhk läheks kihtide vahele, hoides koti ava kahekäega nii et mõlemad avad oleksid avatud. Peale seda hoida lebokat nii, et üks kihtidest oleks suletud, et enamus õhust läheks esimesse kihti.

- Sujuvaid ja sirgjoonelisi liigutusi tehes astu paar sammu edasi, tõmmates õhku Lebokoti kihtide vahele. NB! Ümber oma keha keerutamine ja jooksmine ei too ettenähtud tulemust.

- Sulge näppude vahel esimene ava ning korda sama liigutust teise avaga – kotti püütud õhk ei tule sealt nii lihtsalt välja.

- Keera leboka avale 3-4 tiiru peale ning painuta keritud osa kokku ning sulge klamber. Kui sulle tundub, et kott on liiga tühi, ava uuesti klamber, tee veel 1-2 tiiru koti suule või tõmba uuesti korra või paar läbi õhu ning Lebokott on valmis lebotamiseks.

NB! Esimesel korral võib protsess veidi keeruline tunduda aga mida rohkem harjutada seda kiiremini oma lebodiivani valmis saad - visadus viib sihile.

 Kuidas Lebokott uuesti kokku rullida?

 - Ava klamber ning rulli koti suule tehtud tiirud laht, et õhk kotist välja saaks.

 - Aseta kott maha ning hakka tagumisest otsast kokku kerima. Mida tihedamalt kerid seda kergem on sul lebokas tagasi kandekotti suruda.